10 US dollars Juniper—in class

Last semester my students get rawmaterial juniper , every one cost 10
US Dollars. After 3 hours, every one is happy to get result.
This is first juniper class,”how to wire” they never do it before.
Spring 2007 035.jpg
Ya Kei
Spring 2007 036.jpg
Mr.Yen
Spring 2007 037.jpg
Mr.Lien
Spring 2007 038.jpg
MR. Yen
Spring 2007 039.jpg????????
Mr. Ju
Spring 2007 040.jpg
Mr.Fong
Spring 2007 041.jpg
Mr. She
Spring 2007 042.jpg
Mr. Young
Spring 2007 043.jpg
Miss. Chen
Spring 2007 044.jpg
Mr. Luo

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>